icon-mobile icon-phone icon-phone-msg icon-social-facebook icon-social-instagram icon-social-twitter icon-social-linkedin icon-arrow-right icon-left icon-left icon-right icon-down icon-star-fill icon-star icon-comment icon-search icon-time
Faturalab’dan yenilik: Paylaşımlı Tedarik Zinciri Finansmanı

Faturalab, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştirmeye ve iş dünyasına değer katmaya devam ediyor. Lider fintech şirketi, sektörde devrim niteliğinde bir ürün olan “Paylaşımlı Tedarik Zinciri Finansmanı”nı duyurdu.

Faturalab’dan yenilik: Paylaşımlı Tedarik Zinciri Finansmanı

Paylaşımlı Tedarik Zinciri Finansmanı, alıcı ve satıcı arasında adil bir finansman modeli sunarak işletmelerin maliyetlerini optimize etmeyi hedefliyor. Bu yeni üründe, alıcılar ve satıcılar finansman maliyetini birlikte paylaşıyorlar. Tedarikçi vadeli alacaklarını iskonto ederken, alıcı ise ek vade uygulayarak bu sürenin maliyetini karşılıyor. Bu yenilikçi yaklaşım, hem alıcılar hem de satıcılar için kazan-kazan bir model sunarak işletmelerin nakit akışını iyileştirmeyi amaçlıyor.

Faturalab, müşterilerine sağladığı değeri sürekli olarak artırmak için çaba gösteriyor. Paylaşımlı Tedarik Zinciri Finansmanı, işletmelerin finansal yönetimini optimize etmelerine yardımcı olacak ve rekabet avantajı elde etmelerini sağlayacak.

Faturalab, daha önce gömülü finansman modelini hayata geçirmiş, tedarikçilere çok hızlı finansman imkânı sağlamıştı. Yakın zamanda sektörde yine bir ilk olan Dikey Ticaret Finansmanını duyurmuş, platformunda herhangi bir tedarik zinciri finansmanı programından yararlanan üyeler kendi tedarikçilerine de düşük maliyetli ve ek teminat ve belge olmaksızın finansman aktarımını sağlamaya başlamış, kendi (alt) tedarikçilerinin likiditeye erişimlerini kolaylaştırmıştı.

Bu yenilikçi ürünle ilgilenen tüm işletmeler Faturalab’a ulaşarak daha fazla bilgi alabilirler.

Faturalab, işletmelerin finansal başarılarını artırmak için daha fazla yenilik ve çözüm sunmaya devam edeceğini duyurdu.